Neden buradayız:

Değerli müşterilerimiz, çok sevgili ülkemizin insanları; 1995 yılından beri Türker Reklam ünvanı ile gazete ilancılığı sektöründe hizmet veren firmamız, belki de insani ilişkiler, sosyal insan gibi kavramın, yapılan işin ticaret-para kazanma/iş görme gibi salt düzeydeki düşüncelerin gerisinde kalmasını ilkesel olarak kabullenemediğinden olacak,  başlangıcından itibaren kusursuz bir şeymiş gibi topluma enjekte edilen bazı yeni teknolojileri benimseme kosununda tereddüt yaşamıştır. Demek istediğimiz, cep telefonunun, internetin faydası var mıdır, vardır! Olumsuz yanları var mıdır, o da vardır! Bizce önemli olan, teknolojiyi; insani değerleri ve sosyal iletişimi göz ardı etmeden, avantajlarından yararlanacak kadar kabul etmek, olumsuz olan kısımlarını ise mümkün olduğunca günlük hayatımızın dışında tutmaktır.

Bu sebeple; bizim sitemiz, gazete ilan konusunda olan ihtiyacınızı karşılamak için, sizi bize ulaştıracak bir aracıdır, bu yüzden sitemizde sizi teknik ve ihtiyacınız olmayan sayfalarca bilgi yoğunluğu ile boğmak, sıkmak ve zaman kaybettirmek istemiyoruz.

Gazete ilanı ile ilgili bilgiler ana hatlarıyla verilmiş ve vermek istediğiniz ilanla ilgili herhangi bir formata bağlı kalmadan taleplerinizi yazabileceğiniz geniş bir talep formu size sunulmuştur.

Talep formunu bize gönderdikten sonra size, sizin öncelik vereceğiniz "e-mail, telefon veya faks" iletişim yoluyla dönüp, ilan ihtiyacınızı karşılamak istiyoruz. İlanlarınıza uygulancak fiyatlar, ilgili gazetelerin resmi fiyatlarıdır.

Ajansımız; TEMA, TEV (Türk Eğitim Vakfı), Mehmetçik Vakfı, Unicef, Ç.Y.D.D., AÇEV gibi sosyal kuruluşların tüzüklerini benimsemiş, günlük hayatta bu prensipleri uygulamaya titizlik gösteren, kısacası para kazanmayı bir araç, insan ve doğa sevgisini yaşamayı ve yaşatmayı amaç olarak gören bir firmadır. Bu site aracılığıyla, sizlere yardımcı olacağımızı ve yeni dostluklar kurulacağını ümit ediyoruz.