1- Gazete ilanı – Reklam(ilanbürosu):

Türkiye genelinde yayın yapan tüm gazete ve dergilerin Türkiye, İstanbul, yurt içi bölge ve Avrupa – Amerika baskılarında yayınlanmak üzere Seri ilan- İK- Ticari ilan – Sosyal ilanları ajansımız aracılığıyla yayınlatabilirsiniz.

• Hafta içinde 18:30, C.tesi 17:30’a kadar gazete ilan hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

• Çerçeveli ilanlarınızda tasarım ücreti alınmamaktadır.

• Ödemelerinizi; elden-nakit, banka havalesi-EFT veya kredi kartı ile yapabilirsiniz.

2- Firmamız; araç (kasko+trafik) ve ev – işyeri (DASK) sigortalarınızın yapılmasında da size yardımcıdır. En düşük fiyatlı sigorta poliçesi, risk oluştuğunda bazan sizi zor durumda bırakabileceği gibi, en pahalı sigorta poliçesi de bazan ihtiyacınız olmayan riskleri de kapsadığından, size ekstra maliyet yaratır. Dolayısıyla sizin için gerekli riskleri en uygun fiyata almak önem kazanır. Vereceğimiz alternatifli poliçe fiyatları sizin tercihinize sunulur.

Sitemizi hazırlarken, mümkün olduğunca işin özüyle ilgili, pratik bilgileri aktardık. Yine de sitemizdeki fiyat listeleri, kampanyalar, baskılar, ilan çeşitleri, puntolar, st/cm ölçüleri ve ilan formlarında bunu da mı dolduracağım dedirten ayrıntılar canınızı sıkıyorsa; hemen telefon numaramızı çevirin, bizler en kolay, en pratik,  en gerçekçi çözümlerin karşılıklı dialog yoluyla olacağına inanıyoruz.

Tercih sizin!