LOGOLAR
Gazete İlan Talep Formu aşağıdadır. İstanbul'dan veya Türkiye'nin herhangi bir noktasından ilan bürosuna ulaşıp online gazete ilanı-reklam verebilirsiniz. Lütfen ilan vereceğiniz gazeteyi Form'da belirtiniz.
Seri İlan
İlanı yayınlatan açısından hem ekonomik, hem de hedef kitle dışında dahi gazete okuyucusunun ne olup, ne bitiyor düşüncesiyle okuduğu sayfalar olması sebebiyle avantajlıdır. Seri ilan veya küçük ilan olarak tanımladığımız bu kategori kullandığımız kelime sayısı kadar fiyatlandırılır. Bunun iki istisnası 1cm x 5cm kutu ilanlar ve Hürriyet seri ilanlar sayfalarında yayınlanan Otobant ilanlardır.
İnsan Kaynakları (İK)-Eleman
Genel olarak çerçeveli eleman ilanıdır. Pazar günü Hürriyet İK, Sabah İş'te İnsan, Milliyet Kariyerim isimleriyle ek olarak yayımlanır. Hafta içinde ana gazete içinde yayınlanır. Eleman personel ilanı dışında Eğitim, Seminer, Konferans Kitap Fuarı, Plasiyer, Taşeron, vb konuları da içerir.
Ticari İlan
Ürün ve hizmet tanıtımı/satışına yönelik Turizm, İnşaat, Otomativ, Eğitim (özel okul kurslar), Tekstil, Mobilya, Fuarcılık-Organizasyon, Medikal vb sektörlerdeki firmaların çerçeveli ilanlarıdır.
Sosyal İlan
Vefat İlanı, Vefat ve Teşekkür, Başsağlığı, Mevlit, Ayin, Anma, Doğum, Doktora, Teşekkür, vb sosyal içerikli çerçeveli ilanlardır.
*Mevzuat İlanı: Dernek, Vakıf, Otel ve şirketlerin Genel Kurul, Sermaye Bildirimi, Temettü Dağıtımı, Ücret Duyurusu gibi kanunen yayınlatmak zorunda oldukları ilanlardır. İstediğiniz gazeteye, istediğiniz gazete ilanını ( Seri ilan, Eleman, Vefat ilanı, Başsağlığı, Teşekkür ilanı vb.) ve insert dağıtım talebinizi aşağıdaki TEK TİP İLAN FORMU'nu doldurarak verebilirsiniz. Müşteri Temsilcimiz size ulaşacaktır.

TEK TİP İLAN FORMU (Seri ilan - İK/Eleman - Ticari-Sosyal İlan - Mevzuat İlanı)

LOGOLAR

İlanın Metni :

Ad, Soyad:
Telefon:
Email:
Notlar (Gazete tercihi, yayın tarihi, ölçü.baskı vb.yazınız)